Virtuální kancelář v centru Prahy

Doby, kdy každý majitel společnosti musel mít svou firmu zapsanou ve vlastní kanceláři, nebo v místě trvalého bydliště je dávno pryč. Nejenom ekonomičtější, ale také prestižnější volbou je takzvaná virtuální kancelář, kterou využívají jak nové, tak stávající společnosti. Pokud nevíte o čem konkrétně je řeč, pojďme si virtuální kancelář blíže představit. Jedná se o fyzickou adresu, která je zapsána v obchodním rejstříku společnosti, na které jsou zajištěny všechny zákonné povinnosti, aniž by tam daná firma musela mít svou reálnou kancelář se svými zaměstnanci.

Výhody virtuálního sídla v kostce

Hlavním důvodem zřízení virtuálního sídla jsou tedy výrazné úspory, protože virtuální sídlo vychází mnohem levněji než pronájem klasické kanceláře. Virtuální kancelář nejčastěji využívají profese, pro jejichž výkon není fyzická kancelář bezpodmínečně nutná, ale také ti, kterým nebyla umožněna registrace sídla v místě provozovny. Ani tím však výhody nekončí – virtuální kanceláře se nachází na prestižních adresách, které mohou mít do jisté míry podíl na tom, jak firma působí na zákazníky. A našli bychom ještě jeden argument. Některé firmy se záměrně přesouvají do míst, která spadají pod vytíženější finanční úřad a minimalizují tím šanci na kontrolu.

Adresy virtuální kanceláře

Například virtuální kancelář u společnosti Profi-kancelář je k dispozici na těchto adresách:

  • Praha 1, Školská ulice,
  • Praha 2, Karlovo náměstí,
  • Praha 3, Husinecká ulice,
  • Praha 9, Poličanská ulice - ekonomická varianta virtuální kanceláře.

Máte zájem? V Praze si můžete zřídit virtuální kancelář za tři stovky!

A kde si virtuální sídlo zřídit? Za velmi výhodných podmínek ho můžete získat na některé z adres, které nabízí společnost Profi-kancelář s.r.o.

Cena virtuálního sídla v Praze začíná na 310 Kč /měsíc a v případě zájmu můžete využít některou z mnoha doplňkových služeb. Další informace a platný ceník najdete na www.profi-kancelar.cz/cenik-virtualni-kancelar-sidlo-firmy/

Comments are closed.

Přihlášení / Registrace
OK 365 – Internetový magazín
Rubriky
Archiv